Dej se s námi do pohybu

pokud se nepřekonáš, nezměníš se!

Nemůžeš přijít k nám? Cvič s námi online

Výhody online cvičení – můžeš cvičit doma , tvoje soukromí tě bude bavit, nikdo tě nebude rušit. Tréninky sestavíme tak, aby sis vytvaroval/a postavu, zredukoval/a tělesný tuk, posílil/a cílené svalové skupiny a získal/a správnou koordinaci těla.

Zkrátka, pojď do toho s námi!! 

Bolest, kterou ucítíš dnes, je síla, kterou pocítíš zítra.  To chceš!
Nebude to lehčí, ale ty budeš lepší.

Soňa & Radek

WhatsApp Image 2020 04 29 at 15.22.42 3 e1588413857903

Stream lekce - společně online

HIIT neboli vysoce intenzivni intervalovy trenink e1588874534692

Body effect

Body Effect je vysoce intenzivní intervalový trénink. Jedná se o cvičení o vysoké intenzitě po omezenou dobu, která je střídána krátkým anaerobním cvičením o menší intenzitě aby se tělo mohlo zotavit a připravit na intenzivní část cvičení.

Body effect je určitá forma kardiovaskulárního cvičení. Jednotlivé tréninky se mohou lišit časovými intervaly a to od 20s až po 60s.Tyto krátké, intenzivní tréninky poskytují lepší sportovní výkony, zlepšují kondici, tělo lépe metabolizuje glukózu a odbourávání tuků probíhá mnohem rychleji.

yoga

Joga

Cvičíme - Ashtanga vinyasa jóga. Co to je? Jde o dynamický typ jógy s troškou „akrobatických“ prvků.
Taková trošku „gymnastická“ jóga.
K přeměně pozic dochází na nádech a výdech. Je propletena navazujícími přechody, proskoky a kliky. Je bohatá na asány prověřující, jak vaši flexibilitu, tak vaši sílu.

Čistí energetické dráhy, krev, stimuluje orgány ke správné činnosti, zvyšuje kapacitu plic, detoxikuje organismus, posiluje a zpevňuje naše vnější i vnitřní svalstvo, zlepšuje koncentraci, odstraňuje jak fyzické, tak psychické bloky a překážky v našem životě.

Posiluje vůli, odhodlání, pomáhá nám vrátit se zpátky sami k sobě, do vlastního středu. Je vhodná i pro ty (nebo hlavně pro ty :-)), kteří si myslí, že by je jóga nudila. U Ashtangy se rozhodně nudit nebudete, to slibujeme.

piloxing

PILOXING

PILOXING spojuje formy intervalového tréninku a tréninku naboso pro spálení maximálního množství kalorií a zvýšení vytrvalosti.
Cílem je udržet zvýšenou rychlost srdečního tepu po celou dobu cvičení a to tak, že se střídají bloky s vysokou intenzitou s bloky aktivní regenerace, které zahrnují pohyby převzaté z Pilates a tance. Toto střídání vede ke spálení většího množství kalorií během 45 minut.

1 Vstup

zkus to s námi a uvidíš
80,- 1 vstup
  • ideální na vyzkoušení
  • vyber si při zakoupení
vyzkoušej
online cvičení

Cvič s námi celý měsíc

20 tréninků
400,- měsíčně
  • 20 tréninků
  • cvič s námi celý měsíc
zaváděcí
cena

Nemůžeš? Přidej!

Soňa & Radek

Představujeme se vám

naše zkušenosti - záruka kvality

WhatsApp Image 2020 04 29 at 12.02.40

Soňa

Trenér fitness a instruktor funkčních tréninků a TRX, skupinových lekcí jógy a piloxingu.

WhatsApp Image 2020 04 29 at 12.01.49

Radek

Trenér fitness, BOX, Kickbox a Muay Thai. Instruktor skupinových lekcí TRX, Funkčích tréninků, Movit, Kettlebells, Power & Core.

Live stream cvičení

10:00
Body effect

17:00
Body effect

 

10:00
Joga

 

17:00
Body effect 

 

9:10
Body effect

Zajděte za námi

Let's Put Things In Motion